Tonali apo Barella ? Legjenda Pirlo i jep fund debatit, ja kë zgjedh ai si më të mirinLegjenda Italiane, Andrea Pirlo ka dhënë një intervist për televizionin e njohur DAZN ku ai ka folur rreth kombetares Italiane dhe skuadrave në Serie A.“E vërteta është se të dhemb kur sheh se Italia nuk është në Kupen e Botes por mendoj se po ndertojm një skuader me lojtar të rinjë që do jetë premtuese në të ardhmen” tha fillimisht Pirlo.LEXO ME SHUME:

“Tonali apo Barella? Uff..shumë e vështirë të zgjedh njërin pasi të dy më pëlqen jashtezakonisht shume, por preeferoj pak më shumë Barellan.”“Kampion në Serie A? Duke parë ecurin e Napolit mendoj se ata mund të jenë Kampionet e këti edicioni” përfundoj tekniku Italian.LEXO ME SHUME:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *