E PAPRITUR : Legjenda e Realit sulmon ashpër Benzeman: “Le të marr shembull Messi apo Lewandoskin se si…Real Madridi mbrëmë humbi me rezultat 3-2 kunder Rayo Vallecanos.Në këtë ndeshje munguan Toni Kroos (i suspenduar) dhe Benzema (i lënduar).Por sipas lajmeve që qarkullojn flitet se Benzema nuk po pranon të luaj për shkak të frikes nga një lendim që më pas do ta bënte ta humbiste botrorin në Katar.
LEXO ME SHUME:

Për këtë situat ka folur edhe legjenda e Realit, Guti i cili ka sulmuar Benzeman:Guti: “Situata e Benzemës? Nuk e kuptoj. Messi luan me PSG-në, Lewandowski luan me Barcelonën dhe shumë lojtarë të tjerë. Duhet të pranosh rrezikun e lëndimeve para Kupës së Botës, nuk mund ta lejosh klubin tënd të bie poshtë.”LEXO ME SHUME:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *