Ancelotti me një kërkes të rrall për Perez, ai e dëshiron me çdo kusht yllin e FranësTrajneri italian dëshiron ta ketë Mbappen sezonin e ardhshëm.Vera e ardhshme pritet të jetë shumë e ngarkuar për sa i përket transferimeve. Në këtë mënyrë, Carlo Ancelotti ka frikë të mos ketë një sulm të dobët për sezonin e ardhshëm. Trajneri madrilen është i vetëdijshëm se do të mbetet pa Mariano, të cilit i përfundon kontrata dhe pa Hazard, i cili do të lirohet.
LEXO ME SHUME:

Pyetja mbetet se çfarë ndodh me Asension, që nëse largohet do të llogaritet si një sulmues më pak.Carlo Ancelotti ka vendosur t’ia bëjë këtë kërkesë Florentino Perezit, i cili do ta studiojë me kujdes . Tregu i transferimeve për verën e ardhshme do të jetë shumë i ngarkuar për Valdebebas, disa operacione do të jenë në tavolinë.LEXO ME SHUME:

Nënshkrimi i Mbappé është dëshira e madhe e Carlo-s, qershia mbi tortë për një super skuadër. Kjo po, tekniku italian është i vetëdijshëm se nuk do të jetë e lehtë, nga ajo që do të sugjerojë emra të tjerë për të kërkuar për të plotësuar një sulmues shtatlartë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *