FUNDIT: Messi ka ndarë mendjen për të ardhmen e tij : ja se ku do luaj sezonin e ardhshëm.Leo Messi i cili së fundmi fitoj Kupen e Botes me Argjentinen është në qender të vemendjes nga të gjitha mediat.Sa i përket të ardhmes së tij lojtari ka një kontrst valide me PSG-në deri në fund të këti sezonin me mundesi rinovimi.
LEXO ME SHUME:

Koheve të fundit është folur shumë për një rikthim të tij tek Barcelona mirpo sipas gazetarit Fernando Polo, Lionel Messi ka vendosur të vazhdojë të luajë në nivelin më të lartë për të paktën 2 vite të tjera dhe do të rinovojë 90% kontratën e tij me PSG.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *