E PABESUESHME: Barcelona i vjedh Interit super yllin e skuadres qysh ne merkaton e janarit.Milan Skriniar eshte qender-mbrojtesi thuajse me i kerkuar ne tregun e transferimeve tash e disa vite.Lojtari ne merkaton e kaluar mund te transferohej tek PSG mirpo ne fund nuk pati dakordim te plot dhe kjo levizje nuk ndodhi.
LEXO ME SHUME:

Sipas mediave ne Spanjë, Barcelona po pergadit nje ofert për lojtarin pasi ai pelqehet shume nga Xavi dhe stafi i tij dhe pensionimi i Pique i ka hapur rrugen Barçes per transferimin e nje lojtari te nivelit të lartë.Barca eshte ne kerrkim intenziv per mbrojtes gjate Janarit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *