E FUNDIT : Ylli i Real Madridit do të largohet në janar, Perez nuk e ka fare problemE ardhmja e belgut mund të zgjidhet më shpejt se sa pritej.Koha e Hazard në Real Madrid është shumë afër përfundimit. Belgu nuk ka performuar asnjëherë në nivelin e pritur, dhe megjithëse Ancelotti u përpoq ta fuste në dinamikë, ai kurrë nuk e ka rikuperuar versionin e tij më të mirë.
LEXO ME SHUME:

Ai nuk ka vend në skemat e Ancelottit, i cili që kur nisi në Champions League kundër Shakhtarit më 11 tetor, ka luajtur vetëm 14 minuta kundër Leipzig.Edhe një herë , siç ndodhi para mbylljes së merkatos së verës, Fenerbahçe i rikthehet garës për Hazard . Ata janë të interesuar të kenë Eden për pjesën e dytë të sezonit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *