E BUJSHME: PSG, Inter dhe Real Madrid në garë për shërbimet e super trajnerit


E ardhmja e Jose Mourinhos është një nga temat e përfolura në futbollin italian.Strategu portugez e nisi mirë rikthimin në Serie A në edicionin e kaluar duke e drejtuar Romën drejt triumfit në Ligën e Konferencës, por largimi itij nga kryeqyteti italian është i mundur.
LEXO ME SHUME:

Siç raporton La Repubblica, krahas PSG-së në horizont janë edhe Real Madridi dhe Interi, me Ancelottin i cili gjithnjë është më pranë kombëtarës së Brazilit kurse Inzaghi nuk po bindë mjaftueshëm.LEXO ME SHUME:

Aktualisht nuk ka asgjë konkrete, mirëpo largimi i portugezit nga kryeqyteti italian duke gjithnjë e më i mundur.Ai është i dashur te tifozët e Real Madridit po ashtu edhe te ata të Interit.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *