Largon 7 deri ne 11 kg mbetje dhe toksina, kjo eshte perberja me e mire qe mund te hani çdo mengjes

0
8


Shumë nutricionistë bien dakord se ky është mëngjesi më i mirë për reduktimin e peshës. Ajo gjithashtu përmirëson flokët, poret dhe rregullon metabolizmin.Konsumi i zakonshëm i kësaj pijeje mund t’ju ndihmojë të humbni mes 7 dhe 11 kg!Çfarë ju nevojitet për këtë recetë: 2 lugë gjelle tërshërë.
LEXO ME SHUME:

1 filxhan kafe kefir natyror;1 lugë çaji me kakao pluhur;1 lugë çaji me fara liri;5-7 kumbulla;Si ta përgatisni dhe ta përdorni:Koha më e mirë për ta bërë këtë recetë është gjatë natës në mënyrë që ta hani në mëngjes. Zieni kumbullat në një tenxhere derisa ato të zbuten. Ndërkohë në një tas bashkoni farat e lirit, kakaon, tërshërën dhe kefirin. Trazojini mirë.LEXO ME SHUME:

Më pas i shtoni tulin e kumbullave të zbutura dhe trazojini mirë derisa të krijohet një masë homogjene. Në fillim ju mund të merrni një ndjesi të çuditshme në bark, pas konsumimit të parë. Megjithatë ky është një moment dhe nuk ka arsye për frikë.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here