Liverpool bëhet gati për revolucion, transferimi i parë pritet të jetë ylli i Interit

0
5


Nicolo Barella është një nga objektivat kryesore të Liverpoolit për të përforcuar mesfushën e tyre në afatin kalimtar të verës.Klopp sot konfirmoi se Liverpooli do të investojnë shumë në afatin e ardhshëm të verës, duke thënë: “Do të ketë blerje të reja verën e ardhshme dhe kjo është arsyeja pse unë rinovova”.
LEXO ME SHUME:

Siç raportohet nga La Gazzetta dello Sport, Barella është një nga lojtarët në listën e ngushtë të mesfushës së Liverpoolit.Lojtari i Interit është ndjekur nga afër nga një numër skautësh të The Reds në muajt e fundit, duke përfshirë Paul Goldrick dhe kreun e tyre të skautizmit, Barry Hunter.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here