E PABESUESHME : PSG e dëshiron me çdo kusht yllin e Real Madridit


Vinicius është bërë ylli i madh i Real Madridit. Performanca e tij e shkëlqyer në Anfield e ka bërë atë të fitojë edhe më shumë besim tek Ancelotti dhe, sapo zbarkoi në Spanjë, Florentino Pérez foli me të.
LEXO ME SHUME:

Presidenti i Real Madrid ka marrë lajme nga burime të ndryshme se çfarë po përgatit PSG me Vinicius. Një lëvizje që shqetëson Real Madridin dhe që Florentino donte ta zgjidhte sa më shpejt. PSG e dëshiron me çdo kusht transferimin e Vinicius, pasi e shohin si një lojtar kyç në skudren e tyre.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *