Ekskluzive : Liverpool ëndërron goditjen e dyfishtë në mesfushë, tremb Bayern dhe Dortmund


Liverpool ka synime të mëdha për merkaton e verës, me “The Reds” që duan të bëjnë një goditje të dyfishtë në mesfushë.Një prej tyre është Jude Bellingham i Borussia Dortmund, ndërsa tjetri, sipas asaj që raportohet nga mediet britanike, është Ryan Gravenberch, i blerë verën e kaluar nga Bayern Munich.
LEXO ME SHUME:

Bavarezët e morën Gravenberch nga Ajax për 18.5 milionë euro dhe për rrjedhojë pritet të ketë një kuotë mjaft të lartë, edhe pse këtë sezon duke gjetur shumë hapësirë ​te Bayern dhe pothuajse gjithmonë nis ndeshjen nga pankina./ SuperSportComments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *