Perez e merr punën seriozisht, thyen rekordin me para për supertalentin europian


Gara për britanikun vazhdon dhe çdo fakt ka rëndësi.Një rival i drejtpërdrejtë u mund në ofertën për nënshkrimin e madh të verës dhe ndonëse do të duhet të presim fundin e ngjarjeve.
LEXO ME SHUME:

Kthimi mbetet, një stuhi nga Liverpooli në mes të Santiago Bernabeu dhe siç thanë dje lojtarët e Carlo Ancelotti-t, për të mos përsëritur gabimet e treguara ndaj Chelsea-t, por Real Madridi fillon të shijojë një kalim në çerekfinale të Champions League që Florentino Pérez. do t’i garantonte atij paratë për të paguar atë që mund të jetë viti i parë i kontratës së Jude Bellingham nëse gjithçka realizohet.LEXO ME SHUME:

As Real Madridi dhe asnjë klub tjetër nuk i ka paraqitur një ofertë Dortmundit”, fjalët e gazetarit norvegjez Jan Aage Fjørtoft , i cili si zëdhënës i familjes Haaland dhe zë i afërt me atë që po ndodh në Westphalia, tregon se si përparon një ofertë ku. Madrid Ju e dini që mbrëmë është bërë një hap i rëndësishëm për sa i përket financave.LEXO ME SHUME:

Llogaritë janë të qarta në këtë drejtim. Nga Nyon, UEFA do t’u paguajë skuadrave që kualifikohen në çerekfinalet e Champions League një shumë afër 10.6 milionë euro, e cila në kohë planifikimi sportiv bie mrekullisht për Real Madridin, si dhe në një luftë për Bellingham, që nëse përfundon ndeshja e kthimit ndaj Reds, do t’i japë Florentino një shumë të lëngshme për të paguar pagën që po përgatitet për britanikun.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *