Perez tregon se Kush është BABA , 100 milion euro i ka gati për super yllin europian


Florentino Pérez përgatit një nënshkrim prej 100 milionë eurosh.Nënshkrimi i Jude Bellingham nga Real Madridi po bëhet gjithnjë e më i komplikuar . Pavarësisht krizës sportive që po kalon aktualisht, Liverpool do të ishte vendosur në post për marrjen e shërbimeve të lojtarit.
LEXO ME SHUME:

Borussia Dortmund do ta kishte vlerësuar yllin e tyre kryesor në 150 milionë euro , një shumë që skuadra nga Anfield do të ishte i gatshëm të paguante për nevojën që ata kanë për të rinovuar mesfushën e tyre.LEXO ME SHUME:

Prioriteti i ri i Florentino Pérez;Real Madridi do të vazhdojë të përpiqet të fitojë shërbimet e Jude Bellingham pasi e konsiderojnë atë një nga mesfushorët e mëdhenj të së ardhmes dhe ai do të ishte çelësi për zëvendësimin e gjeneratës në mesfushën Madrilene.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *