Mediat Gjermane konfirmojnë : Real Madridi ka gati 100 milion euro për mbrojtësin e Bundesligas


Real Madridi do të jetë i hapur për të paguar 100 milionë euro për të përfunduar një lëvizje verore për Josko Gvardiol, një objektiv i Chelseat.
LEXO ME SHUME:

Sipas një raporti të gazetës spanjolle Fichajes, Josko Gvardiol është objektivi kryesor i verës për Real Madridin. Kampionët në fuqi të La Ligës janë gati të mbledhin 100 milionë euro për të siguruar shërbimet e kroatit. Mbrojtësi i RB Leipzig është gjithashtu një objektiv i peshave të rënda të Premier League si Chelsea.LEXO ME SHUME:

Real Madridi do të jetë në një situatë të pasigurt për të ardhmen e Nachos në javët e ardhshme. Bisedimet mes dy palëve për një kontratë të re nuk kanë ecur mirë. Dhe mbrojtësi veteran spanjoll mund të largohet nga Real Madridi si lojtar i lirë në verë. Kështu që Los Blancos do të duhet të investojnë në një zëvendësues.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *