E PAPRITUR : Benzema bëri një postim epik menjëher pasi Messi u shpall lojtari më i mirë nga FIFA


Konkurrentët kryesorë të argjentinasit ishin Karim Benzema dhe Kylian Mbappe. Në ceremoni ka marrë pjesë bashkëlojtari i Messit, ndërsa ka munguar kapiteni i Realit.
LEXO ME SHUME:

Ne fund fitoi Messi me githsej 52 pikë, Mbappe mbeti tete pike prapa dhe Benzema ishte i katerti me 34 pikë.Menjehere pasi Messi mori çmimin dhe mbajti fjalimin e tij, Benzema u shfaq në rrjetet sociale dhe shume u habiten nga postimi i tij.LEXO ME SHUME:

Gjegjësisht, golashenuesi i shkelqyer ka publikuar një video të një shoferi duke folur ne menyre të paqarte në frengjisht me mesazhin “Natën e mirë”Ndoshta në një farë mënyre ishte mesazhi i Benzemas se sa shumë i intereson atij që nuk e ka fituar çmimin…Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *