Xavit i ndodh e Papritura para El Klasikos…


Trajneri i Blaugranas doli para mediave në prag të El Clasicos.Xavi Hernández e gjen veten në një situatë shumë delikate dhe ku e ardhmja e tij është në rrezik.
LEXO ME SHUME:

Katalanasit janë të vetëdijshëm se po vijnë në një moment të keq dhe për këtë situatë Xavi theksoi: “Real Madrid vazhdon të jetë favorit i madh. Pavarësisht mungesave, ata janë kampionët aktualë të Champions League dhe La Liga-s.”LEXO ME SHUME:

“Ne jemi një ekip në ndërtim e sipër dhe kjo është arsyeja pse unë mendoj se Madridi është favorit. Duhet të jem i sinqertë dhe nuk më pengon t’a them këtë ,” pranoi trajneri Katalunas.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *