Liverpool gjen zevendesimin e Van Dijk , super lojtar dhe super talent


Liverpooli i Jurgen Klopp është në kërkim të një qendërmbrojtësi të nivelit të Virgil van Dijk.Së fundmi holandezi ka pasur shumë probleme fizike dhe në një situatë të tillë “The Reds” i duhet të gjejnë një zëvendësues të denjë.
LEXO ME SHUME:

Mediet angleze raportojnë se Liverpool ka shfaqur interesim për Antonio Silva, qendërmbrojtësin 19-vjeçar të Benfica dhe për Goncalo Inacio, lojtarin 22-vjeçar të Sporting.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *