POTHUAJSE ZYRATE : Lojtari kryesor i Realit ka vendosur largimin nga Klubi


Karim Benzema është një nga çështjet që do të diskutohet në klubin madrilen dhe vazhdimësia e tij nuk është e garantuar. Tek të bardhët ka dyshime për vendimin e tij, ndonëse shpresojnë që ai të vazhdojë të paktën edhe një sezon në skuadër.
LEXO ME SHUME:

Është shtuar shqetësimi në udhëheqjen madrilene për situatën aktuale të Benzemas.Të bardhët janë disi të hutuar nga performanca e dobët që ai po kalon.Benzema la të hapur rinovimin e tij me skuadrën e bardhë pasi fitoi Topin e Artë, siç përcaktohet në klauzolën e tij.LEXO ME SHUME:

Megjithatë, te Real Madrid nuk i kanë të gjithë me vete dhe nuk përjashtojnë që Benzema të zgjedhë opsionin e largimit këtë verë.Të dyja palët kanë një marrëdhënie të shkëlqyer dhe nuk do ketë asnjë problem për të folur përpara një ndryshimi të mundshëm planesh.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *