Ancelotti pritet ta largoj yllin e skuardes , nuk e deshiron me !!


Carlo Ancelotti nuk llogaritë më në shërbimet e Eden Hazard dhe dëshiron ta heqë qafe këtë verë.Gazetari Fabrizio Romano njoftoi se Real Madridi dhe të besuarit e Hazardit kanë nisur tashmë negociatat për një ndarje të mundshme dhe sipas tij vetëm largimi i Carlo Ancelottit nga Reali mund ta ndryshojë situatën.
LEXO ME SHUME:

Romano njoftoi në Twitter se vendimi përfundimtar për fatin e belgut do të merret brenda një ose dy javëve të ardhshme.Hazard erdhi te Reali në verën e vitit 2019 me pritshmëri të mëdha dhe me një çmim rekord. Chelsea e shiti një nga futbollistët më të mirë në botë për 115 milionë euro.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *