E FUNDIT : Skuadra nga Premier League ka gati 130 milionë euro për Camavingan


Manchester United dhe Real Madrid kanë vite që garojnë për shërbimet e Eduardo Camavinga dhe siç mësohet DC, për Old Trafford nuk po e harrojnë mesfushorin francez në afat të shkurtër. Djajtë e Kuq, të gatshëm të ofrojnë shuma afro 130 milionë që nuk ndryshojnë aspak ekuacionin e klubit të bardhë.
LEXO ME SHUME:

Por në kryeqytetin spanjoll nuk do të ndryshojnë mendje dhe përgjigja është gjithmonë e njëjtë kur pyesin për të ardhmen e lojtarëve që, ashtu si Eduardo , kanë sloganin e të paprekshëm nga klubi. Askush të mos mendojë se ka mundësi sot për të parë Camavinga të largohet nga një Santiago Bernabeu.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *