Rabiot në verë largohet nga Juventus , kalon tek gjigandi i Premier League !!


Tottenham Hotspur i është bashkuar garës për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Adrien Rabiot, raportojnë mediet angleze.Reprezentuesi francez në fund të këtij sezoni mbyll kontratën me torinezët dhe do të jetë lojtar i lirë.
LEXO ME SHUME:

Ish-lojtari i PSG-së, është duke u kërkuar nga disa klube të mëdha evropiane, por tani në garë për Rabiot është futur edhe Tottenhami.‘Spurs’ për ta bërë të vetin francez duhet ta fitojnë garën kundër Liverpoolit dhe Manchester Unitedit, të cilat ka kohë që janë hedhur në sulm për mesfushorin francez.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *