Thomas Tuchel ende pa ekip, në garë për gjermanin dhe dy gjigantët e Serie A


Pas largimit nga bankina e Chelsea në fillim të sezonit, tekniku gjerman Thomas Tuchel ende nuk ka nënshkruar me një ekip të ri, me disa klube të mëdha evropiane që po mendojnë për afrimin e trajnerit, si Real Madrid, Tottenham dhe West Ham.
LEXO ME SHUME:

Mirëpo, sipas raportimeve të prestigjiozes italiane “La Gazzetto dello Sport”, trajneri gjerman tashmë është kthyer në “objektivin” e dy klubeve të njohura italiane.LEXO ME SHUME:

Inter dhe Roma supozohet të jenë në “ndjekje” të teknikut, në rast se Simone Inzaghi dështon të përmbushë objektivat e tij te “zikaltërit” dhe Jose Mourinho të mbyllë “aventurën” e tij me Romën.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *