E FUNDIT : Casemiro e dëshiron me çdo kusht mesfushorin e Real Madridit në Manchester United


Ish-mesfushori i Real Madridit dëshiron francezin në krah të tij.CCasimiro është bërë një nga këshilltarët më të rëndësishëm të Erik ten Hag: ai duket se i njeh planet e trajnerit holandez dhe i ka sugjeruar atij në më shumë se një rast që të bëjë presion që Manchester United të nënshkruajë me një lojtar të caktuar nga Real Madrid.
LEXO ME SHUME:

Casemiro dëshiron Camavinga në Manchester United . Sipas informacioneve të publikuara nga gazeta britanike The Sun , kërkesa e ish-mesfushorit të Real Madridit do të kishte gjetur mbështetjen e trajnerit të tij . Vetë Ten Hag do të kishte thirrur bordin për të tentuar të merrte përsipër shërbimet e mesfushorit të ri prej vetëm 20 vitesh .LEXO ME SHUME:

Nga Old Trafford, ai planifikon të bëjë një ofertë të fortë prej rreth 130 milionë euro , një shumë e tepruar dhe që do t’i mundësonte Real Madridit, nëse pranohet, të rikuperojë 99 milionë euro nga investimi fillestar për mesfushorin francez. Por përgjigjja e Real Madridit mbetet e njejt, i pa transferueshem.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *