Është mirë ta pini këtë lëng në mëngjes me stomak bosh: Eshte i lire dhe largon mbetjet dhe toksinat nga trupi


Shenjat më të zakonshme që konfirmojnë ekzistencën e toksinave në trupin tuaj janë inf eksionet, lodhja apo ftohjet. Nëse ndjeni këto shenja, trupi juaj mund të jetë i prekur nga mikroorganizmat ose bak teret. Në këtë rast, ka disa mënyra natyrore për të elim inuar të gjitha toksinat nga trupi, një prej tyre është kjo recetë e thjeshtë:
LEXO ME SHUME:

Receta: Përbërësit: 1 limon, 4 mollë, 1 xhenxhefil i freskët (e lugë çaji pluhur), 1 gotë ujë.Zgjidhni produkte organike është është e mundur:Hiqni lëkurën e limonit dhe vendoseni limonin në një shtrydhëse frutash e perimesh, së bashku me mollë, rrënjë xhenxhefil dhe ujë.LEXO ME SHUME:

Është mirë ta pini këtë lëng në mëngjes me stomak bosh.Gjithashtu ky lëng, përveçse lu fton toksinat në trup, mund të nxisë tretje të shëndetshme dhe mund të rrisë energjinë tuaj. Është efektiv dhe i lirë.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *