E FUNDIT : Perez dhe Benzema patën një takim, francezi tashmë ka vendosur për të ardhmen e tij


Gazeta franceze zbulon këtë të mërkurë se ai është takuar me Florentinon disa ditë më parë dhe kanë arritur një marrëveshje.Karim Benzema do të luajë për Real Madrid sezonin e ardhshëm. Pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e tij.
LEXO ME SHUME:

Gazeta L’Équipe e konfirmon sot këtë: “Do të bëhet e ditur në javët në vijim”.Sipas gazetës franceze, Benzema është takuar me Florentino Pérez pak ditë më parë. Marrëdhënia mes të dyve ka qenë gjithmonë e jashtëzakonshme dhe nuk u desh shumë për të arritur një marrëveshje.LEXO ME SHUME:

Në parim, nëse lajmet nga L’Équipe konfirmohen, 2023-2024 do të jetë sezoni i fundit i Benzemas në Real Madrid . Ai ka ardhur në 2009-10 dhe në dhjetor do të jetë 36 vjeç.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *