Barca merr lajmin e keq , Mungon lojtari kryesor në El Clasico !!


Barcelona dhe Real Madridi do të ballafaqohen në kuadër të La Ligas këtë te diel.Ndeshia do të zhvillohet në Camp Nou ku të pranishëm priten të jenë mbi 90 mijë shikues, ku edhe spektakli është i garantuar.
LEXO ME SHUME:

Pak dite më pare, Pedri stërviti me bashkelotarët e tij, dhe parashihej që ai të zhvillonte së paku 70 minuta. Ai u dëmtua në ndeshjen kundër Manchester United, dhe dëmtimi i tij u parashih të linte jashte fushe per në muaj.LEXO ME SHUME:

Mirëpo, gjërat ndryshuan këtë të premte kur Pedri po ndjente ende dhimbje, stafi mjekësor vendosi që Pedri të vazhdojë fazen e rikuperimit, duke e humbur kështu “El Classicon” e se dieles.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *