LAJMI I DITES : Fabrizio Romano konfirmon planin e Perez: “Ai është i fiksuar pas këtij nënshkrimi”


Real Madridi nuk e harron objektivin e tij të madh për sezonin e ardhshëm. Kështu e ka grumbulluar Fabrizio Romano, pasi ka arritur të pranojë se te berdhët janë “fiksuar” duke ndërmarrë nënshkrimin e tij.
LEXO ME SHUME:

Të bardhët po punojnë ende për planifikimin për sezonin e ardhshëm dhe veçanërisht për nënshkrimin e këtij futbollisti, Jude Bellingham . Mesfushori anglez është një prioritet në klubin madrilen dhe ata do të bëjnë gjithçka për të marrë shërbimet e tij.LEXO ME SHUME:

Fabrizio Romano , një gazetar i specializuar në transferime, ka pranuar se Real Madridi është “i fiksuar pas Jude Bellingham” . Ai pranon se Real Madridi janë të vendosur të nënshkruajnë me Bellingham këtë verë dhe janë optimistë për këtë.LEXO ME SHUME:

Jude Bellingham është në radarin e klubeve të mëdha evropiane, por besimi në kryeqytet është i plot. Real Madrid e sheh mesfushorin anglez si lojtarin perfekt, pasi karakteristikat e tij do të përshtateshin shumë në projekt.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *