Legjenda e United këshillon klubin e tij , ky Sulmues duhet patjetër të blehet !!


Manchester United këtë sezon ka pasur një ngërç në majën e sulmit teksa në janar Djajtë e Kuq i besuan një zgjedhje emergjente si Wout Weghorst.Megjithatë, për sezonin e ardhshëm trajneri Erik ten Hag pretendon një tjetër sulmues, me më shumë prestigj.
LEXO ME SHUME:

Dhe, një këshillë për drejtuesit e klubit vjen nga legjenda Paul Scholes i cili shprehet se i duhuri për Manchester United është Lautaro Martinez.LEXO ME SHUME:

“Sa i përket Kane nuk mendoj se ai nuk do të largohet nga Tottenham, është shumë e vështirë të negociosh me Dan Levy. Nga ana tjetër, Osimhen është një sulmues i shkëlqyer por në mendimin tim ai është një lojtar që përshtatet më së shumti me Chelsean. Për mënyrën si luan Erik ten Hag mendoj se lojtari që përshtatet më shumë është Lautaro Martinez”, u shpreh Scholes.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *