Sot shorti i Ligës së Kampionëve, këto janë informacionet që duhet t’i dini


Sot do të hidhet shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.Milan, Inter, Napoli, Manchester City, Chelsea, Real Madrid, Bayern Munich dhe Benfica janë skuadrat e kualifikuara në çerekfinale.Shorti do të hidhet me fillim nga ora 12:00, në Nyon të Zvicrës.
LEXO ME SHUME:

Në short, çdo ekip mund të përballet me tjetrin, pra nuk ka asnjë kufizim në këtë aspekt.Si zakonisht, skuadra e parë që tërheqet nga ‘goglat’ do të luajë ndeshjen e parë në shtëpi, kurse skuadra e dytë e zhvillon ndeshjen kthyese para tifozëve të saj.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *