Ancelotti e dëshiron yllin Francez në Madrid… por vetëm me një kusht


Është një nga dëshirat e tij të mëdha për sezonin e ardhshëm.Ancelotti tashmë është duke biseduar me bordin e përforcimeve të mundshme për sezonin e ardhshëm. Ka disa emra, por njëri prej tyre është në mendjen e tyre.
LEXO ME SHUME:

Është folur shumë për Mbappé, Bellingham dhe Haaland. Ata janë tre emrat e mëdhenj që tingëllojnë më shumë në rrethinat e Bernabeut për të përforcuar skuadrën këtë verë.Mbërrin pjesa e fundit e sezonit dhe nisin të dalin emrat e të ardhmes së skuadrave të mëdha të ligave kryesore për sezonin e ardhshëm. Një nga të fundit ka qenë nga Real Madridi.LEXO ME SHUME:

Ai trajton Benjamin Pavard , në anën e djathtë të Bayern të Mynihut . Lojtari francez dhe kampioni i botës me skuadrën franceze në vitin 2018 është në radarin e të bardhëve si një opsion më se i mundshëm për mbrojtjen.Nënshkrimi i Pavard varet nga Nacho.LEXO ME SHUME:

Nënshkrimi i Benjamin Pavard është dëshira e shprehur e Ancelottit, por kjo nuk do të thotë se do të bëhet pasi te bardhët duhet të lirojnë më parë lojtarë të tjerë që francezi të arrijë.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *