Gëzim tek Chelsea dhe Shqipëria , ja kurr kthehet Armando Broja…


Armando Broja ka nisur stërvitjen individuale pas rreth katër muajsh.Këtë lajm e ka bërë publik vetë sulmuesi shqiptar i Chelsea-t në një postim në rrjetet sociale ku shfaqet në palestër, ndërsa shkruan: “Rekuperimi”.

Broja është jashtë fushës së blertë që nga 11 dhjetori i 2022-shit, ndërsa u dëmtua në minutën e 25-të të ndeshjes miqësore së Chelsea-t me Aston Villa-n, ku këputi ligamentin e gjurit.Ende nuk dihet se kur do jetë gati për t’u rikthyer në fushën e blertë, por rinisja e stërvitjes është një lajm i mirë.Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *