Gundogan flet për të ardhmen , tregon haptaz planin e tij !!

0
5


E ardhmja e Ilkay Gundogan vazhdon të mbetet e panjohur dhe gjithçka tregon se ai do të jetë një nga emrat e merkatos së ardhshme.Mesfushori gjerman përfundon kontratën e tij me Manchester City-n më 30 qershor, me Barcelonën si një nga klubet më të interesuara për shërbimet e tij.

Kështu, Ilhan Gündogan, përfaqësues dhe xhaxhai i futbollistit të Manchester City-t, ka zbuluar pak javë më parë se, për momentin, nuk ka asnjë marrëveshje me asnjë klub dhe sot këto deklarata i ka konfirmuar vetë lojtari.“A e keni mbyllur marrëveshjen me Barcelonën? E ardhmja ime nuk është vendosur ende, pa dyshim që ka bisedime në prapaskenë.

Por nuk do të hyj në detaje tani. Nuk kam nënshkruar ende asgjë. Jam i lumtur që jam këtu, te Man. City,” deklaroi Gundogan për “Sky Sports”.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here