PSG fillon të mendoj për sezonin e ardhshëm , gati oferta për yllin e Real Madridit !!

0
5


Paris Saint-Germain tashmë është duke punuar për të forcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm dhe sipas informacioneve të raportuara nga mediet spanjolle, këtë herë kampionët e Francës janë të fokusuar totalisht nga Real Madrid.

Drejtuesve parizien u pëlqen shumë mbrojtësi francez, Ferland Mendy, për të cilin pritet të nisë puna për ta afruar këtë merkato.Reali, megjithatë, nuk do ta lërë të largohet lehtë, sepse së pari dëshiron që të jetë i sigurt që mund të ketë alternativa bindëse për pozicionin e Mendy në skuadër.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here