Super talent , Real Madrid gjen “Benzema-n” e ri në Seria A…


Rasmus Hojlund është duke u ndjekur me interes të madh nga Real Madrid.Sipas raportimeve të medieve italiane, “Los Blancos” e konsiderojnë sulmuesin e Atalanta-s një profil interesant dhe “trashëgimtar” të Karim Benzema.

Megjithatë duhet parë nëse ky afrim do të ndodh në merkaton e verës, pasi kontrata e fituesit të “Topit të Artë” skadon së shpejti dhe ende nuk dihet nëse palët do rinovojnë.Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *