Bayerni prapë në krizë, lojtari bavarez kërkon patjetër kalimin tek Barcelona

0
4


Mbrojtësi i Bayern Munichut, Noussair Mazraoui, është i etur për një kalim te Barcelona.Lojtari u largua nga Ajaxi për t’u transferuar te Bavarezët verën e kaluar, megjithëse në atë kohë kishte interesim edhe nga Barca.

Mbrojtësi ka luftuar për minuta te Bayerni dhe po peshon opsionet e tij. “Jam i zhgënjyer me situatën time. Deri në Kupën e Botës kam qenë titullar dhe tani gjërat kanë ndryshuar shumë”, deklaroi ai. “Është një zhgënjim për mua”.Sport raporton se Mazraoui ka shpresa që Barça do të ringjallë interesin e tyre këtë verë. Barcelona ende nuk e ka shikuar atë si opsion, por që në verë mund të ndryshojë situata.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here