Vjen lajmi i mirë për PSG nga ylli i skuadrës

0
5


Paris Saint-Germain ka marrë një lajm të mirë këtë të enjte.Neymar është rikthyer në qendrën stërvitore të klubit parizien. Në një njoftim në rrjetet sociale, PSG bën me dije se stafi mjekësor dhe kirurgët që e operuan, sot i hoqën mbajtësen e këmbës së djathtë.

Testet e para rezultuan pozitive, ndërsa braziliani tashmë do të vazhdojë procesin e rehabilitimit në Paris.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here