Përzieni përbërësit së bashku dhe konsumoheni këtë pije 2 herë në javë, për një kohë të shkurtër do të ndjeni


Kjo është recetë për një pije shumë të fuqishme natyrore, e cila përmban veti shumë të forta anti infla ma tore.Kombinimi i të gjithë përbërësve në këtë pije natyrore mund të shërbejë si ilaç për sëm undje të shumta duke përfshirë këtu edhe detoksifikimin e trupit nga toksinat dhe elim in imin e parazitëve.

1/2 lugë çaji pluhur xhenxhefilli;1/2 lugë çaji pluhur kanelle;1/2 lugë çaji pluhur shafran i Indisë;Vaj kokosi 1 lugë çaji;1 lugë çaji mjaltë;1 filxhan ujë të ngrohtë.Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe konsumoheni këtë pije 2 herë në javë, për një kohë të shkurtër do të ndjeni efektet pozitive në trup. Nëse ndonjë nga përbërësit ju jep ale rgji, konsultohuni më parë me mjekun.Burimi healthyandnaturalworld.com/Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *