Kombinimi i cili do të bëjë lëkurën rreth syve tuaj të duket më e bukur


Një nga mjetet më të mira natyrore për të përmirësuar vizionin si dhe për të pasur lëkurë të bukur në zonën e syve është kjo recetë e thjeshtë.Procesi i përgatitjes së saj është gjithashtu mjaft i lehtë dhe efikas.Çfarë ju duhet: 3 hudhra, 10 lugë gjelle mjaltë organik, 200g vaj liri, 4 limona

Zhvi shni hudhrat nga lëkura, prisni limonin ën copa të vogla dhe vendosini në një kavanoz qelqi pastaj shtoni hudhër, mjaltë dhe vaj liri.Përzieni të gjithë përbërësit dhe duke përdorur një lugë druri. Merrni 1 lugë çaji para çdo vakti, 3 herë në ditë nga kjo përzierje.

Siç u përmend më lart, ky kombinim i fu q ishëm jo vetëm do të përmirësojë vizionin tuaj, por në të njëjtën kohë do të bëjë lëkurën rreth syve të duket më e bukur.Përpara përdorimit, konsultohuni me mjekun, pasi çdo trup reagon ndryshe ndaj recetave të ndryshme.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *