Pijeni cdo ditë, për 1 javë rresht këtë lëng dhe do të vini re se tretja juaj


Në ditët e sotme, shumë njerëz vuajnë nga problemet që lidhen me sistemin e tretjes, të tilla si probleme me zorrët ose kapsllëk kro nik.Në mënyrë që të zvogëloni dhimbjet dhe të largoni toksinat nga trupi mund të përgatisni një ilaç natyral.Ky ilaç mund të përgatitet në shtëpi, dhe ai përbëhet nga vetëm nga ushqime natyrale. Kjo recetë do të elim inojë të gjitha toksinat nga trupi, dhe do të zvogëlojë shenjat e kapsllëkut.

Megjithatë, kini parasysh se do t’ju duhet të shkoni shpesh në tualet sapo efektet e para të pastrimit të fillojnë.Përbërësit: 1 lugë çaji lëng xhenxhefill, 2 lugë lëng limoni, ½ lugë çaji kripë deti, ½ filxhan lëng molle të pastër, ½ filxhan me ujë të vakët filtruar.Metoda e përgatitjes: Në një tigan, vloni ujin. Pastaj, shtoni kripë deti, përziejeni mirë dhe të shtoni lëng molle, lëng xhenxhefilli, dhe lëng limoni. Përziejeni përsëri.

Pijeni cdo ditë, për 1 javë rresht këtë lëng dhe do të vini re se tretja juaj do të përmirësohet ndërkohë që organizmi juaj do të jetë plotësisht i lirë nga toksinat.Burimi: healthyfood / shëndeti.com.alComments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *