Pija e cila e ka koston pothuajse 0, e cila ul nivelin e sheqerit dhe yndyrnave

0
32


Faktorët më të shpeshtë që ndikojnë në nivelet e larta të sheqerit dhe yndyrnave në gjak përfshijnë një dietë të sëm urë ushqimore, stresi kro nik, përdorimi i medikamenteve të caktuara, kushti para-diabetik etj.Ilaçi natyral që do t’ju paraqesim në këtë postim eshtë shumë i dobishëm për rregullimin e nivelit të sheqerit në gj ak dhe uljen e nivelit të yndyrnave.

Përbërësit: 1 l ujë, 4 shkopinj kanelle, 6 thelpinj hudhër.Hidhini të gjithë përbërësit në një shishe qelqi dhe ruajini në frigorifer për 5 ditë. Pas 5 ditësh, pini çdo mëngjes esëll 100 ml të lëngut çdo mëngjes.Pasi të keni mbaruar dozën e parë bëni një pushim 2 javor dhe më pas përsëriteni kurën edhe një herë.

Ky ilaç natyral përveç se do të rregullojë nivelin e sheqerit dhe yndyrnave në gj ak, do të përmirësojë shëndetin e përgjithshëm pa asnjë ef ekt anë sor.Burimi: Fit Nutrion and Health


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here